nr 1365 8207
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 1/30, daterad -18. Motivet: 15x13 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:42:40
100 kr
200 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund